شبکه های اجتماعی

آمار بازدید

نظر خواهی

واصف باختری در بالنده‌گی شعر فارسی افغانستان چه جایگاهی دارد؟

استاد واصف باختری

مسافران شکیبا، مسافران خموش
دلم ز گردش آرام این قطار گرفت
در ایستگاه حوادث پیاده خواهم شد

وب سایت استاد واصف باختری

به وب سایت استاد واصف باختری خوش آمدید

به وب سایت استاد واصف باختری خوش آمدید

استاد واصف باختری چهرهٔ شناخته شده در ادبیات معاصر افغانستان است. او در عرصه‌های ادبیات، فلسفه، جامعه‌شناختی و تاریخ ادبیات قلم و قدم زده است. هر چند نبشته‌های استاد واصف باختری بار‌ها در افغانستان و خارج از افغانستان به چاپ رسیده‌اند، اما چون شماره‌گان این نبشته‌ها اندک بوده‌اند و نیز دشواری پست و انتقال به علاقه‌مندان هموار، عده زیادی نتوانسته‌اند که به بیشتر آثار او دست بیابند.
بنیاد انتشارات پرنیان افتخار دارد، میزبانی در این وب سایت، زمینه دسترسی به همه آثار چاپ شده، فایل‌های شنیداری و دیداری این بزرگمرد ادب و اندیشه سرزمینمان را به علاقه‌مندان و پژوهش‌گران نبشته‌ها، مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های او، فراهم سازد.
در صورت استفاده از داشته‌های این وب سایت، ذکر سرچشمه یادتان نرود.

مدیر وب سایت
ناصر هوتکی

ارسال به شبکه های اجتماعی

ارسال صفحه به دوستان

بستن

دیدگاه های بازدید کنندگان

دیدگاه توسط قیوم پروا

دوشنبه 27 سرطان 1390

ما از آفرینش اینگونه تارنما برای کارهای افرینیشی فرهنگی - ادبی-فلسفی استاد واصف باختری بسیار خورسند هستیم. به همان گونه که استادباختری زیباست، سروده ها و نوشته های ایشان زیباست، این تار نما هم زیبا ساخته شده است. از سازنده ی این تارنما هم ابراز خورسندی می کنیم. این تارنما را نیک می پندداریم و خواندن نوشته ها و سروده های استاد واصف باختری را نیکوتر. امیدواریم که هر نوشته ی استاد باختری به زودی زود درین جا گذاشته شود. سپاسگذاریم.

دیدگاه توسط احدوفأمعصومی

پنجشنبه 20 اسد 1390

با عرض سلام ومبارکباد از پیدایش این سایت به مبتکرین این آیدیابه احترام وبزرگداشت ازمقام ادبی آقای باختری عرض تهنیت دارم ،نویسنده تمنأ دارد تا قبول زحمت فرموده اشعار ونوشته های نثری ونظمی استاد باختری رادرج این صفحه نمایند تااستفاده زیادتر برده شود.برای کارکنان این سایت وجناب باختری تمنای پیروزیها وسلامتی هانموده خدا شماعزیزان را سرافراز وتنومند داشته باشد .پیروز باشید. د. وفأمعصومی

دیدگاه توسط صفیه رحیم

پنجشنبه 12 عقرب 1390

افتتاح سایت جناب استاد باختری را به گرداننده گان آن مبارک می گویم.واقعآخواندنی وباارزش است .

درج دیدگاه تازه

استاد واصف باختری


طراحی و توسعه:
پیشگامان تکنولوژی